Zapraszamy na profil Facebook naszej szkoły. Tam znajdują się pełne fotorelacje z wydarzeń
i ciekawostki z codziennego życia szkoły.

dodano: 2017-05-02

Unieważnienie przetargu

dodano: 2017-05-02

Majowe Święta

Majowe Święta są obchodzone w Polsce z wielkim szacunkiem i godnością. Przypominają nam o ważnych wydarzeniach, które miały ogromny wpływ na naszą Ojczyznę. Czy wiesz, dlaczego są tak wyjątkowe? Czy potrafisz je nazwać i krótko określić ich znaczenie?

dodano: 2017-04-14

Ogłoszenie o przetargu

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu informatycznego i RTV na potrzeby projektu pt. „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Pełną treść zapytania ofertowego znajdą Państwo klikając w poniższe logo

Poniżej znajdą Państwo linki do dokumentów ofertowych:

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego - Formularz asortymentowo-cenowy

Plik do pobrania  - Odpowiedzi na pytania wykonawcy wraz z ujednoliconym wzorem umowy

dodano: 2017-04-13

Wielkanoc 2017

We środę w naszej szkole odbyło się Misterium Wielkanocne. Aktorami byli nasi koledzy i koleżanki. Było bardzo uroczyście i nie brakowało wzruszeń.

Tymczasem składamy wszystkim...

dodano: 2017-03-30

PROTEST

Szanowni Państwo, w dniu 31 marca 2017 roku, na znak protestu przeciwko szykującym się w szkolnictwie zmianom, Czwórka zostanie oflagowana.

dodano: 2017-03-29

Zapraszamy na przedstawienie

Chcesz wiedzieć więcej o przedstawieniu grupy Autentyczni Artyści, które odbędzie się w najbliższą niedzielę? Kliknij poniższy obrazek...

dodano: 2017-03-22

dodano: 2017-03-16

Dni Otwarte

Dni Otwarte już za nami. Nie oznacza to jednak, że od jutra drzwi naszej szkoły będą zamknięte na cztery spusty. Jak co dzień będą lekcje, zajęcia terapeutyczne i kółka zainteresowań. Bo w naszej szkole zawsze dużo się dzieje. Jeśli nie zdążyli nas Państwo odwiedzić a chcieliby poznać bliżej naszą ofertę edukacyjną i terapeutyczną, metody pracy lub porozmawiać ze specjalistami, nasze drzwi każdego dnia stoją przed Państwem otworem. Serdecznie zapraszamy!

dodano: 2017-03-07

Problem z wyświetlaniem zdjęć

Drodzy Państwo, ze względu na prace konserwacyjne, usprawniające działanie naszej strony internetowej mogą pojawić się problemy z wyświetlaniem zdjęć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.