Zapraszamy na profil Facebook naszej szkoły. Tam znajdują się pełne fotorelacje z wydarzeń
i ciekawostki z codziennego życia szkoły.

dodano: 2017-06-14

Nowa strona projektu

Miło nam poinformować, że ruszyła nowa strona poświecona w całości realizowanemu przez naszą szkołę projektowi „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Stona znajduje się pod adresem:

www.zss4-rpo.pl

dodano: 2017-06-14

Kolejne wyjaśnienia odnośnie zapytania ofertowego

W związku z zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem są:  Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” (umowa nr 11.01.02-10-B061/16-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.1.2 Kształcenie ogólne, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 realizowanego w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi, pojawiły się nowe dokumenty i wyjaśnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami - pliki tekstowe do pobrania poniżej.

Zmieniony OPZ z odpowiedziami na pytania

Zmieniony-ujednolicony załącznik nr 3

dodano: 2017-06-12

Wyjaśnienia odnośnie zapytania ofertowego

Odpowiedzi na pytania i zmiana OPZ z 12.06.2017

OPZ - po zmianach 9.06.2017

dodano: 2017-06-08

dodano: 2017-06-07

Nowe zapytanie ofertowe

Ogłaszamy nowe zapytanie ofertowe, którego przedmiotem są:

Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” (umowa nr 11.01.02-10-B061/16-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.1.2 Kształcenie ogólne, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 realizowanego w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi.

Załącznik nr 1 do regulaminu - Ogłoszenie
Załącznik nr 2 do regulaminu - OPZ
Załącznik nr 3 do regulaminu - Formularz oferty z oświadczeniami
Załącznik nr 4 do regulaminu - UMOWA na szkolenia

dodano: 2017-06-06

Zapraszamy serdecznie na...

Patronem medialnym Prezentacji 2017 jest:

dodano: 2017-05-30

Informacja o wykonawcach usług szkoleniowych wybranych w drodze przetargu

Informujemy, że zamówienie publiczne, którego przedmiotem są:  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”, zostało rozstrzygnięte.

Szczegółowe informacje o wybranych wykonawcach znajdą Państwo w dokumentach tekstowych do pobrania poniżej:

Informacja o wyborze oferty

dodano: 2017-05-25

Informacja o unieważnieniu części postępowania

Informujemy o umożeniu części postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są:  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”.

Więcej informacji znajdą Państwo w poniższym pliku tekstowym,

Informacje o unieważnieniu

dodano: 2017-05-18

Usługi szkoleniowe

W związku z zapytaniem ofertowym o  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”, klikając na poniższe logo znajdą Państwo informację z otwarcia ofert.

dodano: 2017-05-17

Informacje o wykonawcy wybranym w drodze przetargu

Pragniemy poinformować, że zapytanie ofertowe: Dostawa sprzętu informatycznego i RTV w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020,zostało rozstrzygnięte.

Informacje o wybranym wykonawcy znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

bazakonkurencyjnosci.gov.pl