Zapraszamy na profil Facebook naszej szkoły. Tam znajdują się pełne fotorelacje z wydarzeń
i ciekawostki z codziennego życia szkoły.

dodano: 2017-06-06

Zapraszamy serdecznie na...

Patronem medialnym Prezentacji 2017 jest:

dodano: 2017-05-30

Informacja o wykonawcach usług szkoleniowych wybranych w drodze przetargu

Informujemy, że zamówienie publiczne, którego przedmiotem są:  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”, zostało rozstrzygnięte.

Szczegółowe informacje o wybranych wykonawcach znajdą Państwo w dokumentach tekstowych do pobrania poniżej:

Informacja o wyborze oferty

dodano: 2017-05-25

Informacja o unieważnieniu części postępowania

Informujemy o umożeniu części postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem są:  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”.

Więcej informacji znajdą Państwo w poniższym pliku tekstowym,

Informacje o unieważnieniu

dodano: 2017-05-18

Usługi szkoleniowe

W związku z zapytaniem ofertowym o  "Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi”, klikając na poniższe logo znajdą Państwo informację z otwarcia ofert.

dodano: 2017-05-17

Informacje o wykonawcy wybranym w drodze przetargu

Pragniemy poinformować, że zapytanie ofertowe: Dostawa sprzętu informatycznego i RTV w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020,zostało rozstrzygnięte.

Informacje o wybranym wykonawcy znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

bazakonkurencyjnosci.gov.pl

dodano: 2017-05-12

Odpowiedzi na kolejne pytania wykonawców

Wykonawcy zainteresowani  zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem są:  Usługi szkoleniowe w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” (umowa nr 11.01.02-10-B061/16-00) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.1.2 Kształcenie ogólne, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 realizowanego w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi, zadali pytania, na które udzielono odpowiedzi.

Treść pytań i odpowiedzi znajdą Państwo w dokumencie tekstowym - do pobrania poniżej:

Odpowiedzi na pytania wykonawców z dnia 12.05.2017.doc

dodano: 2017-05-11

Ogloszenie

Ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, którego przedmiotem są usługi szkoleniowe. W celu pobrania dokumentu tekstowego zawierającego treść ogłoszenia proszę kliknąć w poniższy link.
Ogłoszenie z dnia 11.05.2017

dodano: 2017-05-10

Pytania wykonawców

Wykonawcy zainteresowani  zapytaniem ofertowym, którego przedmiotem jest:  Dostawa sprzętu informatycznego i RTV w ramach projektu „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, zadali pytania, na które udzielono odpowiedzi.

Treść pytań i odpowiedzi znajdą Państwa w dokumencie tekstowym - do pobrania poniżej:

Odpowiedzi na pytania wykonawców z dnia 10.05.2017.doc

dodano: 2017-05-07

Zapytanie ofertowe o USŁUGI SZKOLENIOWE

Nowe zapytanie ofertowe:

USŁUGI SZKOLENIOWE W RAMACH PROJEKTU - ODKRYJMY BOGACTWO W NAS
DRZEMIĄCE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 128 I PUBLOCZNYM GIMNAZJUM NR 58
W ŁODZI.

Wszystkie informacje i niezbędne dokumenty znajdą Państwo klikając w poniższe logo

dodano: 2017-05-02

Nowe zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na Dostawę sprzętu informatycznego i RTV na potrzeby projektu pt. „Odkryjmy bogactwo w nas drzemiące w Szkole Podstawowej nr 128 i Publicznym Gimnazjum nr 58 w Łodzi” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Pełną treść zapytania ofertowego znajdą Państwo klikając w poniższe logo

Poniżej znajdą Państwo linki do dokumentów ofertowych:

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego - Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego - Formularz cenowy