Szanowni Państwo,
od stycznia 2019 roku
na budynku C naszej szkoły
przy ul. Nowogrodzkiej 6/14 odbywa się terapia Metodą Tomatisa.
Terapia prowadzona jest
pod kierunkiem specjalisty przeszkolonego przez
TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. na pakiecie TALKSUP®

dodano: 2019-02-03

Szkolenie z dr Izabelą Fornalik

Uwaga!

Drodzy Państwo,
szkolenie z dr Izabelą Fornalik zostało przełożone na 14 marca 2019.
Szczegółowe informacje wkrótce.

dodano: 2019-01-29

VII Szkolny Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej

Dziś odbył się VII Szkolny Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej. Jak co roku wszystkie klasy oraz soliści i wykonawcy indywidualni mogli zaprezentować się i powalczyć o pierwsze miejsce. W tym roku rozpoczęliśmy od występu "Wesołej Czwóreczki", która pochwaliła się utworem "Pastorałka" i sukcesem w pozaszkolnych konkursach. Wiele klas przygotowało szopki i plakaty. Były wśród nich przepiękne prace indywidualne. Wśród występów wokalnych pojawiły się piosenki zimowe, kolędy i pastorałki, był ruch sceniczny i odpowiednio dobrane rekwizyty. Wszyscy bawili się wyśmienicie oklaskując kolegów. W Jury gościliśmy zacnych przedstawicieli naszej szkoły Panią Dyrektor Marię Pielas, Panią Halinkę - naszą katechetkę, Panią Dorotkę - od terapii AAC oraz sponsorów przyszłej pracowni SI w budynku C z Fundacji UPS! Pierwsze miejsca należały się wszystkim i własnie tak zadecydowało Jury:-) Nagrody zostały zakupione dzięki Stowarzyszeniu "Bliżej Siebie" i ze środków Szkolnego Kola Caritas.

Pełna fotorelacja i nagrania występów dostępne na naszym szkolnym profilu Facebook, zapraszamy!

dodano: 2019-01-29

dodano: 2019-01-21

Drodzy rodzice,

z uwagi na wysoką absencję chorobową nauczycieli, w dniach 21 - 25. 01
będą się odbywać wyłącznie zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Dyrektor SP Nr 128

dodano: 2018-12-24

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolnych Jasełek na naszym proflu Facebook.

Tymczasem...

dodano: 2018-12-06

Rozpoczęcie świątecznego sezonu

Mikołajki 2018

dodano: 2018-11-30

Witajcie w naszej bajce!

Dzisiaj w naszej szkole było kolorowo, a szczególnie zielono, żółto i pomarańczowo. Dzisiaj było Święto naszej Szkoły! A zielony, żółty i pomarańczowy, to kolory logo naszej szkoły. Nasza szkoła istnieje od 59 lat. Chcecie się dowiedzieć więcej? Zajrzyjcie w zakładkę "historia" na naszej stronie WWW.

Od 1085 roku patronem naszej szkoły jest Jan Brzechwa, dlatego hasło naszego  wtorkowego spotkania brzmiało "Witajcie w naszej bajce...". Tymi słowami chcieliśmy dziś szczególnie powitać pierwszoklasistów - nadszedł czas na pasowanie na uczniów klas I. Maluchy były nieco onieśmielone ale szybko zapomniały o tremie, żeby oddać się pląsom i śpiewom:-) Wyjątkowo zapadł nam w pamięć występ Antosia, który odważnie zaprezentował swój talent wokalny, śpiewając Meluzyno, Meeeluzyno... a do piosenki zatańczył nasz cudowny, niezawodny zespół FolkDance. Rodzice maluchów ocierali łzy wzruszenia, inni byli oklaskiwani za zaangażowanie w życie szkoły i zyskali miano Jej Przyjaciół. Dziękujemy Państwu serdecznie!

Jakby tego było mało, po uroczystości czekała nas dyskoteka. To był wyjątkowy wtorek:-)

dodano: 2018-11-28

Sobota ze specjalistami

Zapraszamy na Sobotę ze spacjalistami.

Spotkanie ze specjalistami odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 grudnia, w godzinach 9.00 - 13.00. Jeśli niepokoi Państwa rozwój własnych dzieci, u nas mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania i praktyczne wskazówki. Na miejscu mogą Państwo porozmawiać z terapeutą mowy, terapeutą pedagogicznym, terapeutą ręki, integracji sensorycznej, rehabilitacji ruchowej oraz terapeutą umiejętności społecznych. Więcej informacji pod numerem telefonu: 510040062. Serdecznie zapraszamy!

dodano: 2018-11-06

dodano: 2018-11-05

W naszej szkole właśnie rozpoczął się "Tydzień dla Niepodległej". Każdego dnia czekają nas inne zadania - wszystkie skupione wokół Polski - Jej barw, symboli, historii i... niepodległości. Serdecznie zapraszamy na naszego szkolnego facebooka - tam znajdziecie relacje z każdego dnia tego wyjątkowego TYGODNIA.