Szanowni Państwo,
od stycznia 2019 roku
na budynku C naszej szkoły
przy ul. Nowogrodzkiej 6/14 odbywa się terapia Metodą Tomatisa.
Terapia prowadzona jest
pod kierunkiem specjalisty przeszkolonego przez
TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. na pakiecie TALKSUP®

dodano: 2020-02-16

1% na Stowarzyszenie

Zwracamy się z wielką prośbą o wpłaty 1 % podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Uzyskiwany dochód wspiera działania szkoły. Co roku dzięki Państwa pomocy otrzymujemy fundusze, dzięki którym możemy pomagać dzieciom! Stowarzyszenie "BLIŻEJ SIEBIE" realizuje wiele różnorodnych zadań, dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej gospodarować powierzonymi środkami!  KRS: 0000 25 42 82

dodano: 2020-02-05

dodano: 2020-01-13

Życzymy udanych, białych i bezpiecznych ferii zimowych!

Do zobaczenia 27 stycznia 2020 roku.

dodano: 2020-01-02

Serdecznie zapraszamy na konferencję!

dodano: 2019-12-24

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolnych Jasełek  oraz klaowych Wigilii na naszym proflu Facebook.

Tymczasem...

dodano: 2019-12-10

dodano: 2019-11-22

Od 1985 roku patronem naszej szkoły jest Jan Brzechwa. Uwielbiamy  twórczość Pana Jana i bardzo się cieszymy, że miał poczucie humoru. My też je mamy. Daliśmy tego dowód podczas dzisiejszego Święta Szkoły!

Choć pasowanie na pierwszoklasistów było chwilą podniosłą, WSZYSCY uczestnicy uroczystości - jak przystało na brzechwiątka - budowali radosną, kolorową, "zwierzęcą" atmosferę... sami zobaczcie! Nic dziwnego, skoro tematem przewodnim dzisiejszej imprezy było ZOO, autorstwa Jana Brzechwy oczywiście!

dodano: 2019-11-10

dodano: 2019-11-08

8 listopada śpiewaliśmy piosenki i pieśni patriotyczne w ramach Przeglądu Piosenki Patriotycznej i Wojskowej. A o godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy Hymn Polski.

dodano: 2019-10-14

Dzisiaj jest święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. A skoro tak, wszyscy byliśmy ubrani odświętnie, zachowywaliśmy się bardziej dostojnie a do nauczycieli podchodziliśmy z kwiatkami i laurkami a nie z dzienniczkami. Jesteśmy Im naprawdę wdzięczni za poświęcenie i... cierpliwość, której naprawdę potrzebują - coś o tym wiemy:-)

O godzinie 10.00 spotkaliśmy się na uroczystym apelu. Było rzeczywiście uroczyście, ale przede wszystkim bardzo wesoło. Na prezentacji mogliśmy zobaczyć, jak nauczyciele wyglądali, gdy byli w naszym wieku. Niktórych nie mogliśmy rozpoznać, inni nie zmienili się prawie wcale. Najważniejsze dla nas jest jednak to, że choć są już dorośli, nadal mają w sobie dużo z dzieci. Dlatego tak dobrze nam razem:-)

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, Wszystkiego Najlepszego!