dodano: 2018-01-20

VI Szkolny Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej

Kolejny Przegląd jest już za nami. W tym roku statystyki wygladały naprawdę imponująco: 27 szopek i plakatów o tematyce Bożego Narodzenia, wykonanych pod bacznym okiem wychowawców oraz nauczycieli plastyki i techniki. Jedna praca wykonana samodzielnie w domu. Występy muzyczne - zarówno solowe jak i klasowe, z przepięknymi strojami i bogatym wsparciem instrumentów, zaangażowaniem muzyków i wychowawców. Ostatni występ gimnazjalistów zjednoczył calą widownię w tańcu i śpiewie. Jurorom zabrakło serduszek, by wyrazić swoją aprobatę. Każdy występ oceniono najwyższą, "trójserduszkową" notą. Dlatego wszyscy zdobyli PIERWSZE MIEJSCA. Dyplomy i nagrody (ufundowane przez Szkolne Kolo Caritas) jeszcze długo będę przypominać o udziale we wspólnej zabawie. Do zobaczenia i usłyszenia za rok!