Drodzy Państwo!
Zapraszamy na nową stronę realizowanego przez szkołę projektu
www.zss4-rpo.pl

 

 

dodano: 2016-06-24

ŻYCZYMY

SŁONECZNYCH WAKACJI, UDANEGO, BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU, WIELU WRAŻEŃ I CIEKAWYCH PRZYGÓD!

dodano: 2016-06-24

PLAC ZABAW

INFORMUJEMY, ŻE W OKRESIE LETNIM, W LIPCU I SIERPNIU,
W GODZINACH 800 - 2000

CZYNNY BĘDZIE PLAC ZABAW ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZY NASZEJ SZKOLE.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY, KORZYSTANIA Z SIŁOWNI NA POWIETRZU,
HUŚTAWEK, DRABINEK I TYROLKI.

CHĘĆ PRZEBYWANIA NA PLACU ZABAW NALEŻY ZGŁOSIĆ W SZKOLE (DO GODZINY 1600)
LUB OPIEKUNOWI PLACU (PO GODZINIE 1600). Zapraszamy!

dodano: 2016-06-23

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W naszej szkole zawsze jest miło, ale dzisiaj było wyjątkowo! Nagrody! Dyplomy! Pochwały! Z dumą odbieraliśmy swoje wyróżnienia. Po całym roku pracy dziś był czas na świętowanie. Jutro spotkamy się po raz ostatni w tym roku szkolnym i choć uwielbiamy wakacje trochę będziemy tęsknić za szkołą.dodano: 2016-06-21

INFORMACJA O ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca godzina 1200 - uroczyste wręczenie uczniom nagród i wyróżnień za całoroczną pracę.
24 czerwca godzina 1000 - ślubowanie i przekazanie sztandaru, wręczenie świadectw uczniom klas trzecich, część artystyczna, spotkania w klasach, rozdanie świadectw.
O godzinie 800 odędzie się Msza Św. w Parafii Św. Kazimierza, wyjście ze szkoły o 745 Zapraszamy do uczestnictwa.

dodano: 2016-06-20

Z pamiętnika harcerzy...

17 czerwca odbyła się ostatnia zbiórka harcerska naszej drużyny (ale nie była to taka zwyczajna zbiórka).  Podczas majsterki nasze druhenki i druhowie przygotowali pamiątkę Przyrzeczenia Harcerskiego dh. Małgosi. Samo Przyrzeczenie miało miejsce po południu w harcówce zaprzyjaźnionej drużyny z SOSW nr 3. Był nastrojowy kominek, przy którym  przypomnieliśmy sobie Prawo Harcerskie a śpiewom przy dźwiękach gitary nie było końca!  Bardzo dziękujemy druhnom: Ani, Ewie, Gosi i Kasi oraz druhowi Dominikowi za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia. Było naprawdę pięknie :) Oficjalnie witamy druhnę Małgosię na pokładzie Karamby :) i bardzo się cieszymy, że jest z nami!
dodano: 2016-06-17

dodano: 2016-06-17

DZIEŃ PUSTEJ KLASY

Dziś nasze klasy tęskniły za uczniami a my nie wystraszyliśmy się deszczu i wzięliśmy udział w super zabawie - POSŁUCHAJ, POWĄCHAJ I DOTKNIJ ZIEMI. Podczas biegu terenowego szukaliśmy ukrytych kopert z zadaniami i świetnie się bawiliśmy.

dodano: 2016-06-16

Warsztaty kulinarne

Ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty kulinarne odbyły się 16 czerwca. Wzięło w nich udział 16. uczniów, prawie wszyscy, którzy razem gotowali przez cały rok. Naszym małym kucharzom dziękujemy za obecność i zaangażowanie na zajęciach i zapraszamy po wakacjach na kolejne warsztaty kulinarne.
Tym razem przygotowywaliśmy desery lodowe z galaretką, owocami i polewą czekoladową! Prawdziwe wakacyjne smakołyki. Troszkę pomagali nam nauczyciele i pani Ania, ale prawie sami wyczarowaliśmy apetyczne pucharki lodowe! Zjedliśmy je szybciutko a później przygotowywaliśmy dokładki :) Na szczęście wystarczyło nam czasu na posprzątanie klasy. Ciekawe, co będziemy przygotowywać w następnym roku szkolnym, a teraz - pomożemy w kuchni naszym mamom, przecież potrafimy!
dodano: 2016-06-16

Noc w szkole

"Nocy w muzeum" było tylko 3 a nasza Noc w szkole jest już czwarta:-) I musimy przyznać, że z roku na rok jest coraz... nie, nie, nie myślcie sobie, że straszniej, wręcz przeciwnie - z roku na rok szkoła nocą wydaje się nam coraz bardziej oswojona:-) Bo to, że jest przyjazna za dnia, wiedzą wszyscy. A nocą? Nie słychać kroków ducha woźnego, którym straszył nas Pan Krzysztof:-) Nie słychać przeraźliwego uhuuuu, tylko hahahahaha Nie ma białej, szarej ani nawet różowej damy:-) Za to są nocne marki, nad wyraz energiczne i wesołe nocne marciny, kamile i rafały...  Są harce po szkolnym placu zabaw i boisku. A po zmroku, harce na sali gimnastycznej i wszędzie tam, gdzie był kawałek podłogi.... I musimy wam powiedzieć, że nasze szkolne parkiety i wykładziny mają wysoką klasę ścieralności a długie, wąskie korytarze świetnie niosą echo:-) A wiecie, jakie było nasze pierwsze pytanie do pani po przebudzeniu? Proszę pani, kiedy będzie kolejna noc w szkole?


dodano: 2016-06-15

BIBLIOTERAPIA

25 maja zakończyliśmy w świetlicy cykl spotkań z panią Jadzią z Biblioteki Rejonowej Łódź Widzew filia nr 7. W ramach biblioterapii powstała ciekawa książeczka. Autorami ilustracji do poszczególnych bajek byli uczniowie klas młodszych dla dzieci z autyzmem uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Nie wypada się chwalić, ale zobaczcie jakie piękne prace powstały! Lubimy zwierzątka, lubimy rysować i lubimy panią Jadzię. Dziękujemy.