Szanowni Państwo,
od stycznia 2019 roku
na budynku C naszej szkoły
przy ul. Nowogrodzkiej 6/14 odbywa się terapia Metodą Tomatisa.
Terapia prowadzona jest
pod kierunkiem specjalisty przeszkolonego przez
TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. na pakiecie TALKSUP®

 

 

dodano: 2017-03-30

PROTEST

Szanowni Państwo, w dniu 31 marca 2017 roku, na znak protestu przeciwko szykującym się w szkolnictwie zmianom, Czwórka zostanie oflagowana. 

dodano: 2017-03-29

Zapraszamy na przedstawienie

Chcesz wiedzieć więcej o przedstawieniu grupy Autentyczni Artyści, które odbędzie się w najbliższą niedzielę? Kliknij poniższy obrazek...  

 

dodano: 2017-03-22

dodano: 2017-03-16

Dni Otwarte

Dni Otwarte już za nami. Nie oznacza to jednak, że od jutra drzwi naszej szkoły będą zamknięte na cztery spusty. Jak co dzień będą lekcje, zajęcia terapeutyczne i kółka zainteresowań. Bo w naszej szkole zawsze dużo się dzieje. Jeśli nie zdążyli nas Państwo odwiedzić a chcieliby poznać bliżej naszą ofertę edukacyjną i terapeutyczną, metody pracy lub porozmawiać ze specjalistami, nasze drzwi każdego dnia stoją przed Państwem otworem. Serdecznie zapraszamy!

dodano: 2017-03-07

Problem z wyświetlaniem zdjęć

Drodzy Państwo, ze względu na prace konserwacyjne, usprawniające działanie naszej strony internetowej mogą pojawić się problemy z wyświetlaniem zdjęć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

dodano: 2017-03-06

dodano: 2017-03-03

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

Drodzy Państwo,

Wystartowała II edycja plebiscytu Expressu Ilustrowanego „Najfajniejsza szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek 2017”  Nasza szkoła bierze w nim udział. A przecież jesteśmy najfajniejszą szkołą w Łodzi, prawda? Jeśli też tak uważasz, prosimy o Twoje głosy.

Wystarczy kliknąć w link  www.expressilustrowany.pl i zagłosować w jeden z proponowanych sposobów. Można oddać 1 głos dziennie - codziennie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie i systematyczność. Tylko wspólny, zbiorowy wysiłek przyniesie widoczne rezultaty... :-) A nagrody dla laureatów są naprawdę wartościowe. Jedną z nich jest artykuł w Expressie Ilustrowanym. Miło byłoby poczytać o Czwórce w gazecie, prawda? 

dodano: 2017-02-24

Bal Karnawałowy "Dzieci Świata"

Z pamiętnika Czwórkowiczów...

Tłusty Czwartek już za nami, co oznacza, że  rozpoczął się ostatni tydzień karnawału. A pamiętacie  nasz szkolny Bal Karnawałowy "Dzieci Świata"? Hasło balu nawiązywało do projektu UNICEF Wszystkie Kolory Świata. My również braliśmy udział w tym projekcie. Szyliśmy szmaciane lalki, które przedstawiały dzieci z różnych stron świata. Lalki były później przedmiotem licytacji.  A dochód z niej wesprze dzieci z Malawi - państwa w Afryce. Zobaczcie, jakie były piękne. Tak piękne, jak piękne są wszystkie dzieci świata.

A bal był okazją do świetnej zabawy i chwilą oddechu od codziennej nauki. Poza tym mogliśmy na chwilę wcielić się w kogoś innego i udawać, że nie jesteśmy sobą. Wielu się to udało, co było naprawdę zabawne. Sami zobaczcie... Czy znacie dzieci i młodzież na zdjęciach? A wiecie z jakich krajów do nas przyjechali? 

 

dodano: 2017-02-20

Pociąg do książki

Niezwykła piosenka zachęcająca do czytania

Czy można śpiewać o czytaniu? Oczywiście, że tak! Sami się przekonajcie. Oto kilka faktów na temat naszej szkolnej super produkcji muzycznej :-)

„Pociąg do książki” to czwarta już produkcja muzyczna zrealizowana w profesjonalnym studio nagraniowym. Realizacją dźwięku zajął się pan Łukasz Robakiewicz. A dzięki wsparciu fachowców związanych z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi powstał też teledysk.

Tekst piosenki jest zabawny i błyskotliwy a przy tym edukacyjny – promuje czytelnictwo. Po jej wysłuchaniu aż chce się sięgnąć po lekturę.

Autorem piosenki jest Rafał Tomczyk, nasz pan od muzyki. A śpiewają nasi uzdolnieni muzycznie nauczyciele. Jesteśmy z Was dumni! Piosenka naprawdę brzmi rewelacyjnie!

Czy już ją słyszałeś? Jeśli nie, zrób to teraz... KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ 

 

dodano: 2017-02-15